Vision Clinic

אלקון - ALCON

עדשות מגע במחירים

בין שלל הפריטים שאנו מחזיקים ישנו פריט אחד שבאופן קבוע או נאבד, או נשבר או שפשוט מפסיק להיות אופנתי בשלב כלשהוא. מדובר על משקפי ראייה!

עדשות מגע הן הפתרון האולטימטיבי, ניתן להרכיב אותן כל היום ואיש לא מודע לכך שהן באמת נמצאות שם (חוץ מכם כמובן). ויז'ן קליניק מציעים התאמה של מוצרי ראייה באופן אישי וייחודי אשר מאפשרת לכם להגיע לרמת הראייה האיכותית ביותר לכל צורך. ניתן לבצע בדיקות ראייה לכל מטרה והתוצאות יהיו המדויקות ומתאימות לכם ביותר. ישנם סוגים שונים של עדשות מגע ואפשר להתאים אותן באופן אישי.

עדשות מגע –

כאמור עדשות המגע הן פתרון מצוין למי שלא מעוניין להרכיב משקפיים ועדיין סובל מקושי בראייה. בעבר היו מעט מאוד סוגים של עדשות אלה, אך כיום ניתן להתאים את העדשות למגוון בעיות שונות:

  • עדשות לשימוש חד יומי הן בטוחות מאוד לשימוש, הסיכוי להתפתחותה של דלקת או סיבוך כל שהוא הוא קטן וכל עוד שומרים על היגיינה נכונה אז אין כל חשש להשתמש בהן.
  • עדשות רכות מיועדות לשימוש לתקופה מסוימת ואז יש להחליפן. הן פופולאריות ורבים עושים בהן שימוש. בפיתוחן הושקעו מאמצים רבים, ביניהם שמירה על יציבות העדשה, העברה נכונה של חמצן גם בשימוש של מספר ימים, שימוש בחומר שלא יגרום לאלרגיות ועוד.
  • עדשות מגע קשות הן יותר איכותיות ורב פעמיות ומשתמשים בהן למשך תקופה ארוכה. לא לכל אחד זה מתאים ויש להתייעץ עם אופטומטריסט מומחה שימליץ על העדשות המתאימות.
  • ישנן עדשות צבע אשר משנות את צבע העין. זהו מוצר פופולארי ורבים משתמשים בו על מנת לשפר את המראה החיצוני והראייה כמובן. כך אפשר להצטייד בעיניים כחולות או ירוקות ולהתגבר על גנים בעייתיים.

חודשיות היידרגלידט

העדשות מגע של ®Alcon, עם 2 טכנולוגיות פורצות דרך המעניקות את הלחות הגבוהה ביותר ואת אותה הנוחות מהיום הראשון ועד ליום ה- 30 לחודש. עדשות המגע ®AIR OPTIX® plus HydraGlyde שומרות על לחות גבוהה גם לאחר 16 שעות הרכבה במבחן הדמיית שימוש בעדשות*, בזכות טכנולוגיית ה- ®HYDROGLYDE (טכנולוגיה בלעדית של ®Alcon), הלוכדת ומשמרת לחות מוגברת לאורך זמן, ומסייעת בשמירה על לחות רציפה של משטח העדשה. התוצאה: לחות קבועה לכל אורך היום. בנוסף, טכנולוגיית ה- SmartShieldTM, הייחודית לכל משפחת ®AIR OPTIX, יוצרת שכבת הגנה על פני המשטח החיצוני של העדשה,

מגנה מפני משקעי שומנים ומונעת מאטומי סיליקון לחדור את משטח העדשה. התוצאה: שימוש נוח בעדשות המגע מהיום ה- 1 ועד היום ה- 30 בחודש.

עדשות מגע טוטאל אוון

עדשות המגע היומיות מספקות נוחות מתמשכת, יוצאת דופן, הודות לטכנולוגיה מהפכנית.העיצוב החדשני של העדשה כולל מדרג מים – השטח החיצוני ביותר של העדשה מכיל כמעט 100% מים המספקים פני שטח חלקים כמשי ומעניקים נוחות מתמשכת עד לסוף היום.

93% ממרכיבי עדשות המגע ®DAILIES TOTAL 1 מדרגים את עדשות אלו כנוחות יותר מאשר עדשות המגע הקודמות שלהם.

העדשות מאפשרות פי 6 נשימה יותר מעדשות מגע יומיות החד פעמיות המובילות.

עדשות מגע צבעוניות

Freshlook® Colors הן עדשות מגע צבעוניות חודשיות לשימוש יומי המאפשרות לכם ליהנות משינוי צבע מדהים למי שמעוניין בשינוי משמעותי של צבע העיניים.
Freshlook® Colors מתאימות גם לעיניים כהות.
בזכות טכנולוגיית ההדפסה על העדשה, היוצרת אשליה של צבע חדש כאשר העדשה מונחת מעל צבע הבסיס הטבעי של העין.
מתאים למי שמעוניין בשינוי צבע עיניים בלבד ולמי שזקוק גם לתיקון ראייה.
ניתן להשיג בצבעים : שקד / כחול / ירוק / סגול / אפור מיסטי / כחול ספיר

דיליס אקוה קומפורט פלוס

עדשות המגע ®DAILIES® AquaComfort Plus מעניקות נוחות ורעננות עם כל מצמוץ, ומאפשרות לך להפיק את המירב מכל היום. העדשות מאפשרות ראייה צלולה וחדה, בעלות טכנולוגיית לחות המופעלת על ידי מצמוץ ומספקת נוחות מרעננת לאורך כל היום. שימוש פשוט, ללא צורך בניקוי וחיטוי העדשות.
מתאימות למשתמשים חדשים בעדשות מגע המחפשים חוויית שימוש נוחה ופשוטה.

מעוניינים לקבל בדיקת ראייה חינם?

השאירו פרטים אצלנו וצוות האופטומטריסטים בויז'ן קליניק יצרו עמכם קשר בהקדם

מעוניינים לקבל בדיקת ראייה חינם?

השאירו פרטים אצלנו וצוות האופטומטריסטים בויז'ן קליניק יצרו עמכם קשר בהקדם

מעוניינים לקבל בדיקת ראייה חינם?

השאירו פרטים אצלנו וצוות האופטומטריסטים בויז'ן קליניק יצרו עמכם קשר בהקדם