חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Vision Clinic Logo

עדשות מולטיפוקל תוצרת צרפת

עדשות מולטיפוקל תוצרת צרפת, הן מבין סוגי העדשות הכי מבוקשות היום בקרב הלקוחות. מדובר על מותג אותו ניתן להשיג בחנות אופטיקה רחובות, אצל מומחה להתאמת עדשות אלה ומותגים נוספים.

 

אם החדרת טכניקת המולטיפוקל לוותה תחילה כמו כל מוצר מתקדם, בחששות מצד מרכיבי המשקפיים הרי שהיום רבים מרכיבים עדשות מולטיפולקל שהופכים את חייהם לקלים במיוחד, ובעיקר כאשר מדובר במותג איכותי.

 

 

בשוק עדשות המגע יש סוגים שונים של עדשות, מתוכן ניתן יהיה להתאים לכל לקוח את העדשות האידיאליות עבורו. אולם כדי שתתבצע התאמה מוחלטת ומקצועית, מומלץ להגיע לחנות בה לאופטומטריסט יש ניסיון רב בהתאמת עדשות מגע.

מה חדש בשוק עדשות המגע?

תחום עדשות המגע המולטיפוקליות מתרחב מאוד ויוצר עניין רב בקרב הזקוקים להם, אומר אופטומטריסט בעל חנות אופטיקה רחובות המציע גם עדשות מולטיפוקל תוצרת צרפת.

בעידן הזה כאשר רוב ילדי שנות השבעים שכבר אחזו בג'ויסטיק וישבו מול מחשבים מתקרבים לגיל חמישים, הם מגלים עניין רב בנוחות ובטכנולוגיה מתקדמת גם של עדשות מגע מולטיפוקליות המציגות מענה האופטימלי לזקוקים להם. הם גדלו על חידושים טכנולוגיים ולכן הם יחפשו זאת גם בעדשות המגע שלהם. הם כבר יודעים מה זה ניידים והם יגלשו ברשת ויחשפו המצאות וחידושים בתחומים רבים. הם לא יוותרו על העדשות הכי מתקדמות שיסייעו להם לשלוח כל היום מסרונים ולהשתמש ב-GPS שלהם במשך כל שעות היום. זהו קהל היעד שזונח היום את משקפי המולטיפוקל לטובת עדשות מתקדמות בטכנולוגיה הכי חדשנית הקיימת.

מאיזה גיל יש ירידה בראייה?

גופנו עובר שינויים רבים במהלך השנים ולרוב גילאי 40-50 גם כאלה שמעולם לא הרכיבו משקפיים נזקקים להם או לעדשות מגע. כיצד תדעו שיש לכם ירידה בראייה.

 

קושי בראייה יכול להתבטא בחוסר היכולת להמשיך ולקרוא הרבה ספרים או עיתונים כמו שהיה קודם. גם עייפות, כאבי ראש וצריבה בעיניים. לתופעה זו קוראים פרסביופיה. למעשה זו לא בעיה חמורה והפתרון לה הוא זמין ונגיש. עדשות מולטיפוקל תוצרת צרפת יספקו לכם את המענה והן נמכרות בחנות אופטיקה רחובות.

 

פתאום תרגישו כי קשה לכם לראות בבירור חפצים מקרוב זהו סימן מאוד בולט לתופעה שהיא בעצם תהליך טבעי של "הזדקנות" העיניים. העין מבצעת תהליך שנקרא אקומודציה בשל העדשה הקמורה שיש בתוך העין ובמשך השנים קמירות זו משתנה ויכולת האקומודציה שלנו פוחתת בגיל עשרים וחמש היא כבר נמצאת בחצייה ובגיל 60 היא תרד כמעט לחלוטין.

 

בדומה להתבגרות של תהליכים אחרים בגוף, השריר האחראי על המיקוד נחלש, העדשה הטבעית מאבדת את הגמישות שלה וזה קורה בהדרגה כאמור פתאום חשים עייפים מאוד אחרי קריאה או צריבה בעיניים לאחר ישיבה ממושכת מול מחשב. פתאום יש צורך להרחיק דפים כי התמונה לא מספיק ברורה ולמי שאוחזים במחט- יש קושי להשחיל חוט.

איזה אופטומטריסט יכול להתאים לכם עדשות מגע תוצרת צרפת?

כמובן שלאחר ביקור אצל רופא עיניים ואם אכן מתגלה כי יש לכם שינוי בראייה ואתם זקוקים למשקפיים, ייתכן כי תגלו ואתם זקוקים לעדשות מולטיפוקל שכן יש לכם קושי בראייה מקרוב וגם מרחוק.

 

 

לכל אדם יש את יכולת הראייה שלו, יש את מרכיבי המשקפיים מגיל צעיר ויש את אלה כאמור שנזקקים לעזרי ראייה אחרי גיל ארבעים. חלקם יעדיפו עדשות מגע תוצרת צרפת המומלצות מאוד.

 

חשוב מאוד לבחור נכונה את האופטומטריסט שיתאים לכם עדשות מולטיפוקל זוהי התמחות מיוחדת משום שמדובר בעדשה קטנה שצריכה לספק לעיניים שלכם ראייה גם לקרוב וגם לרחוק וההתאמה חייבת להיות מדויקת.

 

מומלץ להגיע לחנות אופטיקה רחובות בה פועל אופטומטריסט מוביל בתחום. כל סטייה הכי קטנה של מספר המשקפיים שלכם עלולה להחמיר את הראייה שלכם, לגרום נזק לעיניים ולכם לכאבי ראש ועייפות רבה.

לכו אל המומחה - לאבחון מספרי המולטיפוקל

בתחום של אופטומטריה אין כמו ניסיון ואבחנה מדויקת, ואת זה יכול לעשות רק אופטומטריסט בעל ידע וניסיון רבים של שנים ארוכות. מספרי העדשות הנכונים הם הדבר הכי חשוב כאמור, כדי לצייד את הלקוח במשקפיים שיעזרו לו לעבוד, לקרוא ולראות את העולם.

 

בשנים האחרונות צצו חנויות רשת רבות כמו פטריות אחר הגשם, אולם במקרה של התאמת עדשות מולטיפוקל חשוב מאוד לקבל יחס אישי אצל 

אופטומטריסט שיכול לקבוע ללא פשרה את המספרים להם אתם זקוקים.

 

אחד מסוגי העדשות המומלצות הן עדשות מולטיפוקל תוצרת צרפת. אלה מתפקדות גם לראייה מקרוב וגם לרחוק, כמעט ולא חשים אותן והן איכותיות מאוד. האופטומטריסט יחליט אם אתם זקוקים לעדשות דקות או אחרות ויבצע באחריות את כל ההתאמות הנדרשות.

עדשות מולטיפוקל תוצרת צרפת