חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Vision Clinic Logo

משקפי ראיה לגברים- רק אצל אופטומטריסט

משקפי ראייה לגברים מומלץ לעשות רק אצל אופטומטריסט מומחה ובהחלט יש הבדל בינו לבין אופטיקאי, אך לא כולם יודעים זאת. אפשר לומר כי היום יש אופטיקאים אשר גם מבצעים בדיקות עיניים וקובעים את מספר המשקפיים או העדשות אולם זה לא התחום המקצועי שלהם. אופטומטריסט לומד ארבע שנים וזהו תחום הסמכות שלו או של רופא העיניים לקבוע מספר של עדשות, משקפיים או מולטיפוקל, אבל זה איננו תחום הסמכות של אופטיקאי. בחנות אופטיקה רחובות מהמובילות בארץ בתחום התאמת משקפיים לגברים, נשים וילדים יש אופטומטריסט מומחה בעל 30 שנות ניסיון וזה בדיוק הכתובת לפנות אליה כדי לעשות משקפי ראייה.

משקפי ראייה לגברים מעודכנים אופנתית

מעבר לצורך האמתי במשקפיים, משקפי ראייה לגברים נחשבים היום כחלק מהמראה האופנתי ויש היום מגוון כל כך רחב ומעוצב של משקפיים שהם אכן הפכו לאופנה בקרב גברים. העיצובים כמו בכל תחום אופנתי וגם במשקפיים עושים קאמבק. משקפי ראייה לגברים היום מציגים דגמים שהיו פופולריים בשנות העשרים והארבעים ואפשר לראות זאת בסרטים ובמגזינים מהעבר. המסגרות עדינות בצבע זהב או אחר אלא שהיום הן נעשות מחומרי גלם יותר משובחים ועמידים לאורך זמן. גברים מעדיפים משקפיים ונשים מעדיפות לרוב עדשות מגע בגלל הלוק. יש כאלה שרוכשים כמה זוגות שמתאימים לשעות היום, הערב, לעבודה לבילוי. משקפיים הפכו להיות סוג של תכשיט, סטטוס ומראה. המותגים המשובחים שאפשר לרכוש היום בהחלט מוסיפים ללוק האישי ותורמים למראה "אינטליגנטי" ואופנתי.

כמעט כל גבר מעל גיל ארבעים- יזדקק למשקפי ראייה

כ-85% מגברים ירכשו משקפי ראייה לגברים אחרי גיל ארבעים. בסביבות הגיל הזה מתחילה העין כבר לא לראות בחדות כמו קודם וזה בעצם מצב של "זוקן ראייה". כמו שהגוף מזדקן זה גם קורה לעיניים ומרגישים את זה מהר מאוד. קוראים לזה פרסביופיה וקל מאוד להבין את זה כי יש סימנים לכך שהראייה כבר לא כפי שהייתה. פתאום יש צורך להרחיק את הנייר מהעיניים כדי לקרוא, המחשב גורם לכאבי ראש וזה לא רק משום שמסכים זה רע, זה בגלל שהעיניים זקוקות למשקפיים. הירידה של חדות הראייה היא הדרגתית אבל לפתע מרגישים קושי במיקוד הראייה כאשר נדרשים לבצע פעולות כמו למשל כיוון של השעון או השחלה של חוט במחט. יש המתקשים לראות פרטים וזקוקים לתאורה יותר חזקה וזה הסימן שהגיע הזמן למשקפיים.

מותגים של משקפי ראייה לגברים- אופטיקה רחובות

משקפי ראייה לגברים חייבים להיות נוחים אבל גם כאלה שמתאימים למבנה הפנים. מותג ידוע ומוביל לגברים הוא Reykjavik המציג קולקציה של דגמים מיוחדים, בהשראת "משקפי הסבא" של שנות הארבעים שמככבים היום כמעט בכל קולקציה מעודכנת ומשובחת. זהו סגנון מאופק, אורבני ומאוד אופנתי. המסגרות מאוד עדינות ועשויות מפלסטיק או מתכת ומציגות לוק גברי שמתאים לכל גבר שרוצה להיות מעודכן אופנתית. גם עדשות המשקפיים נעשות היום בטכנולוגיה מתקדמת ויש מהפכה של ממש בייצור משקפיים מחומרים בלתי שבירים, קלים ובטוחים לשימוש. מותג נוסף מיובא מאיטליה ושמו Baldinini זהו אחד מהמותגים הכי מבוקשים בעולם. הם מציגים קולקציה מאוד אופנתית ומתוחכמת עם ליין של דגמי משקפי סופרים ועיתונאים שזה הלוק הכי נחשק היום. הקולקציה שלהם כוללת מסגרות דקות בצבע כסף או זהב ועדשות שנעשות בטכנולוגיה הכי גבוהה. הן עשויות מפלסטיק או מתכת ומתאימות לכל לוק עסקי, ספורטיבי ועוד.

ציפוי זה חשוב!

גם משקפי ראייה לגברים זקוקים לציפויים הנכונים והיום מבצעים התאמה של הציפוי לכל זוג משקפיים. הציפוי עצמו נעשה מכמות של שכבות, כאשר הכמות היא זו שקובעת לרוב את האיכות והמראה שלו כמו גם את החזר האור. החזר נמוך של אור מעיד על עדשה יותר צלולה. ציפוי איכותי הוא כזה המורכב משכבות רבות ונעשה בטכנולוגיה משוכללת ומחומרי גלם איכותיים ובתהליך יותר יקר. כאשר הציפוי איננו איכותי, חוזק העדשה והחזר האור לא יהיו איכותיים והיא גם תצבור בלאי מהר מאוד, כך שגם עדשות איכותיות ייפגמו ויתחילו להתקלף. כדי להזמין משקפיים שאכן יזכו לציפויים האיכותיים, יש לבחור בחנות בעלת מוניטין של אופטומטריסט ידוע ואיש מקצוע מהמעלה הראשונה.

משקפי ראיה לגברים