Vision Clinic

מה!!! מה קורה לעיניים שלנו אחרי גיל 40 ומה ניתן לעשות?

כתבה באדיבות המומחים מאופטיקה ויז'ן קליניק רחובות.

אתם חשים לאחרונה שינויים בראייה? מתקשים לקרוא את התפריט במסעדה? לא רואים כל-כך טוב באור חלש? מוצאים עצמכם מרחיקים מכם את מסך הטלפון יותר ויותר ואפילו טקסט קטן דורש יותר מאמץ? אם אתם מרגישים את השינויים האלה כבר כמה זמן, אולי הגיע  הזמן לבדוק מה בדיוק קורה.

עם חלוף השנים, כולנו עוברים שינויים קטנים אך נורמליים לגמרי, כולל גם שינוי המשפיע באופן טבעי על הראייה שלנו בעקבות שינויים פיזיולוגיים שמתרחשים בעין המתבגרת. שינוי זה נקרא פרסביופיה (מבוטא: פרז-בי-יופיה ) והוא מתרחש בדרך-כלל בתחילת שנות ה-40 לחיינו.אם אתם שומעים משפטים כמו 'הידיים שלי לא מספיק ארוכות!' במאמץ לקרוא טקסט קטן בספרים ועיתונים, אתם כנראה נמצאים ליד פרסביופיים.

מהי פרסביופיה?

פרסביופיה הינו מצב טבעי של ליקוי ראיה המשפיע על העיניים ומקשה עלינו להתמקד בעצמים קרובים. מדובר בתהליך העובר על כולנו, מתחיל בנקודה מסוימת בחיים, הולך ומתפתח עם הזמן ואינו בר-חלוף.

עוד עשויה הפרסביופיה להקשות על מעברי המיקוד ממרחק אחד לאחר. למה זה קורה? משום שהעדשה הטבעית של העין מאבדת מהגמישות שלה עם הזמן. ככל שהעדשה הופכת קשיחה כך היא מתקשה לשנות צורה, תפקוד הנדרש לה כדי להתמקד במרחקים שונים. המיקוד על דברים קטנים או קרובים, או שינוי המיקוד, דורשים יותר מאמץ ועשויים לקחת יותר זמן ולעיתים אף המשימה נעשית לבלתי אפשרית.

האם ניתן לתקן פרסביופיה, ועד כמה זה קל?

החדשות הטובות הן שכן – ניתן להרכיב משקפיים, עדשות מגע או אפילו לעבור ניתוח לתיקון הראייה. ניתן גם להרכיב משקפיים ועדשות מגע במקביל, אבל יותר ויותר אנשים נהנים היום משני העולמות עם עדשות מגע מולטיפוקליות. עדשות המגע המולטיפוקליות הן מטבען פתרון אידיאלי הואיל והן מתאימות את עצמן באורח כמעט בלתי מורגש לחיים של המשתמש ואינן מהוות מכשול או מגבלה, לא משנה איפה אתה נמצא ומה אתה עושה.

המלצה אישית:

למטופלים שלנו שעברו את גיל 40 אנחנו ממליצים לבקר בקליניקה שלנו ולבקש להתנסות בעדשות המגע המולטיפוקאליות החדשות של מבית ג'ונסון & ג'ונסון. מדובר בעדשות מגע רכות לשימוש יומי חד-פעמי מסדרת עדשות המגע הנוחה והמוכרת וואן דיי אקיוביו מויסט מולטיפוקל ( DAY ACUVUE MOIST-1 MULTIFOCAL) עיצוב הייחודי של העדשה מתאים במיוחד לשינויים המתרחשים בעין המשתנה עם הגיל – ויאפשר לכם להמשיך ליהנות מראייה צלולה וחדה בכל פעילות אותה תחפצו לעשות בכל טווח ראיה.

לשאלות התנסות ראשונה במוצר ללא התחייבות – מוזמנים לפנות אלינו לאופטיקה ויז'ן קליניק , רחוב מנוחה ונחלה 18, רחובות, טלפון 077-4060344

קצת עלינו:

אופטיקה ויז'ן קליניק הינה קליניקה הנמצאת ברחובות, קיימת מזה  6 שנים ומתאפיינת במקצועיות, יחס אישי ואמינות. הקליניקה בבעלותם של מאיה ונביל, אופטומטריסטים מורשים ממשרד הבריאות, בעלי ניסיון של מעל 20 שנה.

בקליניקה קיים חדר בדיקה מתקדם ומאובזר במיטב הציוד החדשני, המאפשר מגוון רחב של בדיקות ראייה המאפשרות הגעה לדיוק מירבי. המטופלים זוכים להתאמת פתרונות ראייה ייחודיים, העונים על הצרכים האישיים שלהם כגון תחום עיסוקם, סגנון חיים והסגנון האופנתי של כל פציינט.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
Call Now Buttonחייגו אלינו